Poradnik prezentowy – kulinarne prezenty mikołajkowe do 30 zł

Jeżeli chcemy kupić prezent dla bliskiej osoby, a ogranicza nas budżet to trudno znaleźć pomysł na trafny prezent. Jeżeli obdarowywana osoba lubi kuchenne eksperymenty na pewno ucieszy się z któregoś z poniższej listy drobiazgów. Jakie kupić prezenty mikołajkowe do 30 zł? Taki, który dana osoba pewnie chciałaby mieć, ale sama nie zdecydowałaby się na jego zakup z różnych względów.

Zaparzacz do herbaty

Jeżeli osoba, którą chcesz obdarować często pije herbatę czy zioła kup jej zaparzacz do herbaty. W sklepach takich gadżetów jest mnóstwo, poprzez śmieszne wzory przez eleganckie zaparzacze. Daje to możliwość personalizacji prezentu, dostosowanego do gusty czy zainteresowań obdarowywanej osoby.

Książka kucharska

Książki kucharska to dobry wybór na prezent. Pod warunkiem, że masz pewność, że osoba, której planujesz podarować daną książkę nie ma jej jeszcze w swojej kolekcji. Często żal nam wydawać pieniądze na książki kucharskie, zwłaszcza że tak wiele przepisów i inspiracji na potrawy można znaleźć w Internecie. Niewątpliwą zaletą książek kucharskich są piękne zdjęcia, które niekiedy są prawdziwymi dziełami sztuki. Dzięki nim możemy się zainspirować i może stworzyć własne przepisy.

Foremki do pierniczków

Foremki do pierniczków to jak najbardziej trafiony prezent na mikołajki. Foremki zawsze się gdzieś gubią, a bez nich pieczenie pierniczków jest niemożliwe. Możesz postawić na klasyczne foremki jak ludziki, gwiazdki i serduszka lub zaszaleć z wzorami. Foremka w kształcie ulubionych postaci z książek czy bajek, możliwości wyboru jest naprawdę dużo.

Kubek termiczny

Ciepła herbata czy kawa w chłodny, zimowy dzień to podstawa dobrego samopoczucia. Napój tylko za szybko tylko wystyga. Warto zastanowić się nad kupnem kubka termicznego. Dzięki niemu nawet w chłodny dzień, obdarowana osoba będzie mogła zabrać ciepły napój na wynos.

Kubek z ocieplaczem

Jeżeli nie chcesz wydawać dużo pieniędzy dobrym pomysłem będzie też kubek ubrany w ciepły sweterek. Taki kubek z łatwością przygotujesz samodzielnie, kupując zwykły kubek, a ocieplacz przygotowując z rękawa starego swetra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *